Zde můžete psát svoje názory náměty atd. které se zobrazují dole.
Komentáře
Přehled komentářů
čao zdravim Chvalováky,asi to s návratem doIII.třídy nebude tak horký.Těšte se do Prachovic,jsme rozjetí,čágo
prohra ve ctetine
(zbynek, 18. 8. 2007 12:20)no prohrat se ctetinem to nebylo dobry ale hrali ste dobre hlavne jarda opocensej,rek,a vasek rolenec nejlepsi hraci proti ctetinu
fanda
(sršeň, 10. 8. 2007 10:57)Já jako skalní fanda vašeho mančaftu bych chtěl nejdříve poděkovat za rozumné přeložení domácích zápasů na sobotu 1)protože sem i fanda ronova budu mít možnost sledovat oba celky 2)budu se moci vykropit protože den na to nepudu do práce a tim pádem vám udělám v kiosku tržba.Držím vám moc palce a přeji okamžitý návrat do III.třídy
SRŠAN CUP
(Peta, 10. 12. 2006 22:33)
Zdravim,bylo by mozny zaslat mi fotky z letosniho SRŠAN CUPU jestli jsou.
Dekuji. COM.Q@seznam.cz
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66


čao
(Michal, 5. 9. 2007 14:31)